ALT DE LA IMAGEN

Нічний

Люди Ікс розмальовки

Нічний

Нічний

Нічний забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей елемент з Люди Ікс також називають Курт Вагнер. Це проявляється в середині великого стрибка, зробивши один зі своїх регулярних Телепорт. Це один з найважливіших членів Людей Ікс, як опитування серед своїх читачів. Тепер у вас є можливість створювати різні і нові кольори для Курт Вагнер формі, інакше Нічний. Це Marvel персонаж дуже рухливий, і як ви можете бачити є довгий хвіст, який закінчується в наконечник стріли. Це дає дуже схожий зовнішній вигляд демона, але його шкіра синя. Тим не менш, тут ви вирішите і ви можете малювати його шкіру з кольором ви віддаєте перевагу. Він спочатку заявлено, від невеликому селі під назвою Witzeldorf.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9614 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 13 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9614 раз
Завантажити білий малюнок
Нічний
Розмальовка Сторінка Нічний

Творці цього мутанта були художники Дейв Cockrum і Льон Wein видавцеві Marvel Comics. Це супер-герой вперше з\'явився в Giant-Size Люди Ікс # 1, який був випущений в 1975 році. Оскільки цей персонаж набирає велику популярність серед шанувальників X-Men також в 2003 році з\'явився в Голлівуді фільму Люди Ікс 2, режисер Брайан співачка. Актор, який грав Алан Каммінг був Курт Вагнер. Влада мутант Мародер переміщуватися куди завгодно, але ви повинні бачили це місце раніше. Це біологічною дитиною Raven Darkholme, більш відомий як Mystique і Азазель демон, від якого він успадкував владу телепортації. Якщо це Marvel герой Ваш улюблений персонаж коміксу, тепер ви можете насолоджуватися свій малюнок із забарвленням.

Фарба Давайте Нічний забарвлення сторінки Вам подобається Люди Ікс розмальовки? Це картина Нічний до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Нічний на Люди Ікс. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Нічний розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Люди Ікс. Наш малюнок Нічний є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Люди Ікс, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Нічний запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Люди Ікс більшості забарвлених сторінок

Росомаха
7
7 з 10 - 37 голосів
Пофарбований
10930
раз

Найпопулярніший член Людей Ікс, відомих як Росомаха тепер має свіl ...

Циклоп
7
7 з 10 - 35 голосів
Пофарбований
9902
раз

Це супергерой Скотт Саммерс, також знає, як Циклоп. Він є одним з член ...

Магнето
6
6 з 10 - 8 голосів
Пофарбований
9856
раз

Цей персонаж, який з\'являється в розповідях Люди Ікс є Ерік Lehnsherr, більш ...