ALT DE LA IMAGEN

Циклоп

Люди Ікс розмальовки

Циклоп

Циклоп

Циклоп забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це супергерой Скотт Саммерс, також знає, як Циклоп. Він є одним з членів-засновників Людей Ікс, і протягом багатьох років він був лідером команди. Його мутантні повноваження оптичні промені, які виходять з його очей нестримно. Тільки він здатний зупинити їх, закривши очі. Для боротьби з ними, він завжди носить спеціальні окуляри з рубіновими кристалами, які відштовхують енергію, і нехай він бачить і тримати очі відкритими. Це ваша улюблена членом X чоловіків? Після цього ви можете розмальовки малюнок з квітами, які вам подобаються, щоб створити нову форму для Скотта. Він є бойфренд Джин Грей, мутанта з психічними силами, які пізніше стали мутант називається Фенікс. Відчуйте себе справжнім героєм забарвлення це фото!

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9902 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 35 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9902 раз
Завантажити білий малюнок
Циклоп
Розмальовка Сторінка Циклоп

Цей персонаж знявся в багатьох коміксів історій уздовж Люди Ікс. Спочатку супроводжується його Жан, Звір, Ice Man і Ангел, який згодом і приєднатися до Polaris і Havok (який був його брат Алекс Саммерс). Друге покоління Людей Ікс буде спрямована також на, і приєднався Росомаха, Нічний, Шторм, Колос і Banshee, серед інших. Крім того, його мутантних повноважень, Скотт має великі лідерські якості і є хорошим лідером, тому що він з повагою, справедливими і вірними. Проте, там буде час, щоб покинути цю групу супер-героїв, щоб знайти свій власний шлях і звільнити місце для більш молодих мутантів. Цей персонаж був створений Стеном Лі та Джеком Кірбі художників. Він вперше з\'явився в The Uncanny Люди Ікс # 1, опублікованій в 1963 році. Скотт Саммерс був прийнятий Чарльза Ксав\'є і привітав його в школу мутантів.

Фарба Давайте Циклоп забарвлення сторінки Вам подобається Люди Ікс розмальовки? Це картина Циклоп до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Циклоп на Люди Ікс. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Циклоп розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Люди Ікс. Наш малюнок Циклоп є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Люди Ікс, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Циклоп запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Люди Ікс більшості забарвлених сторінок

Росомаха
7
7 з 10 - 37 голосів
Пофарбований
10930
раз

Найпопулярніший член Людей Ікс, відомих як Росомаха тепер має свіl ...

Магнето
6
6 з 10 - 8 голосів
Пофарбований
9856
раз

Цей персонаж, який з\'являється в розповідях Люди Ікс є Ерік Lehnsherr, більш ...

Містика
6
6 з 10 - 9 голосів
Пофарбований
9798
раз

Ворон Darkholme більш відомий як Містика. На цьому кресленні вона з\'являєть ...