ALT DE LA IMAGEN

колос

Люди Ікс розмальовки

колос

колос

колос забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гігантська супергерой Петро Распутін Миколайовича, якого всі називали Петро, і відомий як Колос. Це найбільш щільний член Людей Ікс і має дивну здатність трансформувати своє тіло в органічної стали. Тут ми бачимо його в металевому вигляді, з усім тілом, покритої стали. Коли Петро знаходиться в цьому стані, він стає майже невразливим, тому що це значно збільшує його силу і витривалість. Їх оригінальний уніформа червоний і жовтий, але якщо ваш тестування нової комбінації ви можете створити свій власний варіант колос формі у вашому власному малюнку. Як ви можете бачити, це дуже м'язиста і огрядний мутант. Він є членом команди Людей Ікс, які не можуть пропустити в нашій колекції розмальовки супергероїв.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9480 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 9 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9480 раз
Завантажити білий малюнок
колос
Розмальовка Сторінка колос

Характер Колос був створений спільно Dave Cockrum і Лен Wein Publishing для Marvel Comics. Перша поява цього мутанта був в гігант-розміру Люди Ікс # 1 в 1975 році Істинна особистість цього члена Люди Ікс є Петро \"Пітер\" Распутін Миколайович, хлопчик російського походження, який народився в колишньому СРСР Союз. Петро виріс на фермі в Сибіру з батьками та молодшою ​​сестрою, Ілліаном. Коли Петро виявив в підлітковому свої сили мутанта, він був завербований професора Чарльза Ксав\'є для формування другого покоління Люди Ікс. Їхня перша місія в тому, щоб врятувати оригінальні компоненти Люди Ікс, які були в полоні Кракоа, живого острова. Після цього подвигу, Колос залишався з іншими колегами, як Шторм, Нічний Змій Росомаха, Banshee і Циклопа.

Фарба Давайте колос забарвлення сторінки Вам подобається Люди Ікс розмальовки? Це картина колос до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення колос на Люди Ікс. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як колос розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Люди Ікс. Наш малюнок колос є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Люди Ікс, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок колос запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Люди Ікс більшості забарвлених сторінок

Росомаха
7
7 з 10 - 37 голосів
Пофарбований
10947
раз

Найпопулярніший член Людей Ікс, відомих як Росомаха тепер має свіl ...

Циклоп
7
7 з 10 - 35 голосів
Пофарбований
9916
раз

Це супергерой Скотт Саммерс, також знає, як Циклоп. Він є одним з член ...

Магнето
6
6 з 10 - 8 голосів
Пофарбований
9865
раз

Цей персонаж, який з\'являється в розповідях Люди Ікс є Ерік Lehnsherr, більш ...