ALT DE LA IMAGEN

Люди Ікс

Забарвлення конструкцій Люди Ікс

Люди Ікс розмальовки

Люди Ікс розмальовки для вас малювати квіти і весело проводите час кожен день на нашому сайті дає кольорового в чорно-білі знімки. Ваше онлайн відпочинку і розваг.

Люди Ікс Фотографії розмальовки

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
Рекомендовані Люди Ікс забарвлення сторінки

Штормові Люди Ікс забарвлення сторінки

Штормові Люди Ікс забарвлення сторінки

Цей потужний мутант Шторм, член Людей Ікс, хто має можливіс ... Детальніше

Люди Ікс Розмальовки онлайн фарби

Люди Ікс розмальовки

Нове в Люди Ікс

Люди Ікс

Розмальовка сторінок безкоштовно в Українському про Люди Ікс і пов'язаних з ними Це команда супергероїв, відомих як Люди Ікс являє собою групу мутантів коміксах Marvel. Їх основа операцій є Ксав\'єр Школа для Обдарованих Підлітків, на чолі з професором Чарльзом Ксавьє (також званий Професор Ікс). Ця школа є місцем, де молоді люди можуть виявити їх сили мутанта і навчитися їх контролювати. Але крім основних моментів несуть відповідальність за місій, щоб допомогти людству на борту його літака, Чорний птах. Найпопулярніші мутанти належали є Росомаха, Циклоп, Шторм, Колос, Джин Грей, Розбійник, гамбіт, Нічний, Кітті Прайд (Демон), Звір, Ангел і Людина-крига, але пройшли через її рядків багато інших супер-героїв. Між його найлютіших ворогів, ми можемо знайти Магнето, загадковість, Саблезуба, Жаба або Апокаліпсис.

Люди Ікс розмальовки , щоб малювати барвисті зображення в інтернеті безкоштовно. Для друку фотографій Люди Ікс. Розповіді і характери х Чоловіки були створені Стеном Лі та Джеком Кірбі, два з великих художників Золотого століття Marvel Comics. У перший раз він з\'явився в коміксі був у вересні 1963 року. Нині багато створили натхненний цих коміксів, як фільми для голлівудського кіно, мультсеріалу, відеоігри і всіх видів об\'єктів мерчандайзингу та похідні продукти. Хоча ці супер-героїв живуть багато різних пригод, правда завжди переслідуючи мету відомий як Xavie\'r сні, який повинен прагнути інтеграції мутантів в суспільстві жити в світі з іншими людьми. Цей утопічний бажання постійна боротьба за професора Ксавьє, який стверджує, що не всі мутанти зло чи небезпечно.. Тут у вас є чорно-білі фотографії на лінії Люди Ікс, щоб фарби і кольори українською мовою, не маючи нічого завантажувати або встановлювати що-небудь на вашому комп'ютері. Нові малюнки Люди Ікс! і кращі дитячі малюнки. . Розмальовка сторінок Люди Ікс, що ви можете малювати з комп'ютера або роздрукувати їх і колір їх вручну. Також ви можете завантажити на свій комп'ютер зображення для друку і колір всі час, що ви хочете.