ALT DE LA IMAGEN

Люди Ікс

Забарвлення конструкцій Люди Ікс

Люди Ікс розмальовки

Люди Ікс розмальовки для вас малювати квіти і весело проводите час кожен день на нашому сайті дає кольорового в чорно-білі знімки. Ваше онлайн відпочинку і розваг.

Люди Ікс Фотографії розмальовки

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
Рекомендовані Люди Ікс забарвлення сторінки

Магнето забарвлення сторінки

Магнето забарвлення сторінки

Цей персонаж, який з\'являється в розповідях Люди Ікс є Ерік L ... Детальніше

Люди Ікс Розмальовки онлайн фарби

Люди Ікс розмальовки

Нове в Люди Ікс

Люди Ікс

Розмальовка сторінок безкоштовно в Українському про Люди Ікс і пов'язаних з ними Це команда супергероїв, відомих як Люди Ікс являє собою групу мутантів коміксах Marvel. Їх основа операцій є Ксав\'єр Школа для Обдарованих Підлітків, на чолі з професором Чарльзом Ксавьє (також званий Професор Ікс). Ця школа є місцем, де молоді люди можуть виявити їх сили мутанта і навчитися їх контролювати. Але крім основних моментів несуть відповідальність за місій, щоб допомогти людству на борту його літака, Чорний птах. Найпопулярніші мутанти належали є Росомаха, Циклоп, Шторм, Колос, Джин Грей, Розбійник, гамбіт, Нічний, Кітті Прайд (Демон), Звір, Ангел і Людина-крига, але пройшли через її рядків багато інших супер-героїв. Між його найлютіших ворогів, ми можемо знайти Магнето, загадковість, Саблезуба, Жаба або Апокаліпсис.

Люди Ікс розмальовки , щоб малювати барвисті зображення в інтернеті безкоштовно. Для друку фотографій Люди Ікс. Розповіді і характери х Чоловіки були створені Стеном Лі та Джеком Кірбі, два з великих художників Золотого століття Marvel Comics. У перший раз він з\'явився в коміксі був у вересні 1963 року. Нині багато створили натхненний цих коміксів, як фільми для голлівудського кіно, мультсеріалу, відеоігри і всіх видів об\'єктів мерчандайзингу та похідні продукти. Хоча ці супер-героїв живуть багато різних пригод, правда завжди переслідуючи мету відомий як Xavie\'r сні, який повинен прагнути інтеграції мутантів в суспільстві жити в світі з іншими людьми. Цей утопічний бажання постійна боротьба за професора Ксавьє, який стверджує, що не всі мутанти зло чи небезпечно.. Тут у вас є чорно-білі фотографії на лінії Люди Ікс, щоб фарби і кольори українською мовою, не маючи нічого завантажувати або встановлювати що-небудь на вашому комп'ютері. Нові малюнки Люди Ікс! і кращі дитячі малюнки. . Розмальовка сторінок Люди Ікс, що ви можете малювати з комп'ютера або роздрукувати їх і колір їх вручну. Також ви можете завантажити на свій комп'ютер зображення для друку і колір всі час, що ви хочете.