ALT DE LA IMAGEN

Пух та П\'ятачок

Вінні Пух розмальовки

Пух та П\'ятачок

Пух та П\'ятачок

Пух та П\'ятачок забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій картині ми бачимо Пух та П'ятачок, два відмінних друзів. Ці два символи дуже хороші друзі і завжди разом. Крім того, П'ятачок і Пух завжди намагається допомогти іншим, коли їх друзі потрапили в біду. Як тільки до одягтися як тигра смугами, і він не відчувати себе самотніми. Вінні-Пух фільми, які сприяють довгої дружби.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10427 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10427 раз
Завантажити білий малюнок
Пух та П\'ятачок
Розмальовка Сторінка Пух та П\'ятачок

Розмальовки сторінок двох з Вінні-Пуха, П\'ятачка і Вінні-Пух. Персонажі взяті з опудала тварин, які мали сина А. А. Мілна. Як і в реальності, дитина, яка з\'являється в історії називається Крістофер Робін, і є сином автора, близький друг Пух та П\'ятачок, і інші мешканці Дрімучий ліс.

Фарба Давайте Пух та П\'ятачок забарвлення сторінки Вам подобається Вінні Пух розмальовки? Це картина Пух та П\'ятачок до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Пух та П\'ятачок на Вінні Пух. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Пух та П\'ятачок розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Вінні Пух. Наш малюнок Пух та П\'ятачок є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Вінні Пух, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Пух та П\'ятачок запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Вінні Пух більшості забарвлених сторінок

порося
6
6 з 10 - 14 голосів
Пофарбований
11133
раз

П\'ятачок лежить на цій сторінці розмальовки для вас. Ви можете вибр&# ...

Вінні-Пух
6
6 з 10 - 35 голосів
Пофарбований
11067
раз

Тут у нас є Вінні-Пух на цій сторінці розмальовки. Пух є плюшевий вед& ...

Іа-Іа
6
6 з 10 - 15 голосів
Пофарбований
11061
раз

Іа-Іа є осла друг Вінні-Пух живе в Дрімучий Ліс і нести живуть з забав ...