ALT DE LA IMAGEN

Smurfs 2 Персонажів

Смурфи 2 розмальовки

Smurfs 2 Персонажів

Smurfs 2 Персонажів

Smurfs 2 Персонажів забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Звичайно, ви знаєте символи, які з'являться в другому фільмі з Smurfs. У цій забарвлення сторінці ви можете побачити Naughties Vexy і Hackus, хто стоїть за Smurfette. За ними Smurf тато, які ви дізнаєтеся його за його гриву, і незграбні Smurf поруч з ним. Всі вони мають синю шкіру, крім Naughties, у них є блідими. Їх капелюхи не білі, як Smurfs, але мають бежевий колір. Папа Smurf шапку і штани червоні, але пам'ятайте, що ви можете вибрати кольори, які ви будете використовувати. Якщо ви хочете, ви можете друкувати зображення в кольорі на аркуші паперу з улюбленими картинами. Ви можете створити свій власний сайт з Smurfs 2 з крейдою або маркерами!

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 14016 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 157 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 14016 раз
Завантажити білий малюнок
Smurfs 2 Персонажів
Розмальовка Сторінка Smurfs 2 Персонажів

Після успіху свого попереднього фільму, з Smurfs 2 стала найулюбленіших персонажів з коміксів в Пейо. Режисер фільму, Раджа Госнелл, була відома акторів у своїх акторів, у тому числі Ніл Патрік Харріс і Джеймі Мейс, як шлюб Уінслоу, і Хенк Азарія, як Gargamel. Голоси акторів, які грають Smurfette, Vexy, Hackus, Папа Smurf Smurf і незграбні включають співачка Кеті Перрі, і актори і актриси, як Крістіна Річчі, JB Smoove, Джонатан зими і Антон Єльчин. Цей фільм був касовим успіхом, і тому є можливість робити третю партію, яка матиме право Smurfs 3. Прем\'єра з Smurfs 2 було 1 серпня 2013. Це американський фільм від Sony Pictures і поширюються Columbia Pictures по всьому світу. Цей фільм рятувальних Smurfette, який знаходиться в Парижі з Naugthies, два істоти, створені Gargamel. Це зло лиходія потребує Smurf сутність, щоб зробити заклинання це визнання з боку людей, і він хоче знайти Smurfs. Smurf тато, разом з незграбний, Груші, Безстрашний, Марнославство і розумний, він має їхати до Парижа, щоб врятувати Smurfette.

Фарба Давайте Smurfs 2 Персонажів забарвлення сторінки Вам подобається Смурфи 2 розмальовки? Це картина Smurfs 2 Персонажів до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Smurfs 2 Персонажів на Смурфи 2. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Smurfs 2 Персонажів розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Смурфи 2. Наш малюнок Smurfs 2 Персонажів є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Смурфи 2, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Smurfs 2 Персонажів запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Смурфи 2 більшості забарвлених сторінок

Smurfette
7
7 з 10 - 108 голосів
Пофарбований
11835
раз

Якщо ви завжди подобався характер Smurfette, тепер у вас є можливість розфа& ...

Vexy
7
7 з 10 - 116 голосів
Пофарбований
11587
раз

Ми представляємо Vexy, одна з зірок The Smurfs 2. Вона є одним з Naughties, створених Gargamel. Як ви ...

Smurf будинку
7
7 з 10 - 44 голосів
Пофарбований
9326
раз

Цей гриб з дверима і камін є одним з будинків Smurfs. Вони живуть у цих гриб ...