ALT DE LA IMAGEN

Обі-Ван Кенобі

Зоряні війни розмальовки

Обі-Ван Кенобі

Обі-Ван Кенобі

Обі-Ван Кенобі забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це приголомшливий джедаїв лицар ви бачите в цій картині Обі-Ван Кенобі, один з найбільших членів Ордена джедаїв. На цьому кресленні можна колір, як вам подобається, і навіть створити нові конструкції своєї синьої світловим мечем, змінюючи свій колір. Обі-Ван також відомий як Бен Кенобі в Татуїн планети. Все своє життя він був вірним слугою правильних шляхах Сили. Він навчався Йода, а пізніше був падаван учнем Квай-Гона Джина. Після смерті свого господаря, Кенобі був названий майстер-джедай, і він прийнято Енакіна Скайуокера в Падаван, який піде на темну сторону, як Дарт Вейдер, і в кінцевому підсумку призвело до його сина, Люка Скайуокера, шляхи Сили, щоб відновити рівновагу в галактиці в Зоряні Війни.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9434 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 15 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9434 раз
Завантажити білий малюнок
Обі-Ван Кенобі
Розмальовка Сторінка Обі-Ван Кенобі

Високий малюнок для фарбування Обі-Ван Кенобі в Зоряні Війни III: Помста Сітхів.

Фарба Давайте Обі-Ван Кенобі забарвлення сторінки Вам подобається Зоряні війни розмальовки? Це картина Обі-Ван Кенобі до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Обі-Ван Кенобі на Зоряні війни. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Обі-Ван Кенобі розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Зоряні війни. Наш малюнок Обі-Ван Кенобі є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Зоряні війни, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Обі-Ван Кенобі запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Зоряні війни більшості забарвлених сторінок

Дарт Вейдер
6
6 з 10 - 52 голосів
Пофарбований
12141
раз

Цей потужний Лорд Ситхів Дарт Вейдер є одним з найстрашніших за вс ...

Йода
7
7 з 10 - 42 голосів
Пофарбований
11490
раз

Тут у вас є малюнок для фарбування Йода, найбільшого майстра Орден ...

R2-D2 і C-3PO
6
6 з 10 - 33 голосів
Пофарбований
11250
раз

Тепер ви можете кольору самі хороші дроїд кіно! Тут ви можете побач ...