ALT DE LA IMAGEN

Патрік з бульбашками

Губка Боб Квадратні Штани розмальовки

Патрік з бульбашками

Патрік з бульбашками

Патрік з бульбашками забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Зіркою Патріком, здається сьогодні трохи нудним. Він лежить в той час як робить мильних бульбашок, з досить нудним поглядом. Може бути, нам не вистачає трохи кольору, і він дуже м'який в чорному і білому. Виберіть колір, який вам подобається і колір цієї сцени з серіалу Губка Боб Квадратні Штани. Так Патрік буде виглядати краще. Створення мильних бульбашок може бути дуже кумедна гра, але правда в тому, що це гра, яка найкраще насолоджуватися в компанії друзів. Інша цікава діяльність для групи розмальовки, і на нашому сайті ми даємо вам величезну колекцію розмальовки малювати з друзями. По-перше, роздрукуйте креслення, а потім ви можете малювати разом Губка Боб і його друзі забарвлення сторінки.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 8775 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 45 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 8775 раз
Завантажити білий малюнок
Патрік з бульбашками
Розмальовка Сторінка Патрік з бульбашками

Зірки Патрік, кращий друг Губка Боб, дме мильні бульбашки. Іноді Патрік виявляється занадто розумним. Його легко відволікається, а іноді має неприємності концентрації та розуміння того, що сказано. Він рожеві морські зірки, і він, як правило, одягнені в зелений купальник з фіолетовими квітами. Його Бікіні Ботте будинку, розташованому поруч з Squidward і Боба, знаходиться під великий камінь, і зроблений повністю з піску. Хоча Патрік має велике серце і завжди намагається допомогти Бобу на його проблеми, а не як правило, дають хороші поради. Крім того, коли він спробувати деякі з його ідей, він зазвичай отримати його назад. Тим не менш, зіркою Патріком це дуже весело і має багато шанувальників, сюрреалістичні і перебільшені ситуації часто головній ролі в серії епізодів. Він також з\'явився з іншою частиною характеру на Спанч Боб: фільм, прем\'єра якого відбулася в 2004 році. У ній, Патрік закохується Мінді, русалку принцесою. Крім насолоди ряд дуже забавний мультфільм, Ви можете повеселитися з розмальовки одного з найвідоміших і улюблених в усьому світі Nicktoons.

Фарба Давайте Патрік з бульбашками забарвлення сторінки Вам подобається Губка Боб Квадратні Штани розмальовки? Це картина Патрік з бульбашками до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Патрік з бульбашками на Губка Боб Квадратні Штани. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Патрік з бульбашками розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Губка Боб Квадратні Штани. Наш малюнок Патрік з бульбашками є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Губка Боб Квадратні Штани, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Патрік з бульбашками запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Губка Боб Квадратні Штани більшості забарвлених сторінок

Губка Боб
7
7 з 10 - 89 голосів
Пофарбований
10959
раз

Губка Боб виглядає дуже щасливою і посміхалася в цій забарвлення l ...

Гері Равлик
7
7 з 10 - 56 голосів
Пофарбований
10400
раз

Ми представляємо вам Гарі, мила равлик море, яке є домашнім тварина ...