ALT DE LA IMAGEN

Д-р. восьминіг

Людина-павук розмальовки

Д-р. восьминіг

Д-р. восьминіг

Д-р. восьминіг забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Доктор Восьминіг є ім'ям д-р Отто Октавія лиходія, вчений, який розробляє роботизовані руки, які призначені для роботи з небезпечними матеріалами. Доктор Восьминіг є ворогом Людини-павука. Вона була хорошою людиною, який став злий, коли він помер смертю його дружини і звинуватив Людини-павука. Це був учений, який допоміг Пітер Паркер досліджень.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 11661 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 25 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 11661 раз
Завантажити білий малюнок
Д-р. восьминіг
Розмальовка Сторінка Д-р. восьминіг

Доктор Восьминіг став небезпечним ворогом Людини-павука, з поточними планами, щоб убити його і навіть отримав, щоб павук replantease слідувати чи ні, як супергерой. Він прибув, щоб розкрити таємницю особистості Людини-павука - Пітер Паркер, але не міг сказати, хто.

Фарба Давайте Д-р. восьминіг забарвлення сторінки Вам подобається Людина-павук розмальовки? Це картина Д-р. восьминіг до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Д-р. восьминіг на Людина-павук. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Д-р. восьминіг розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Людина-павук. Наш малюнок Д-р. восьминіг є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Людина-павук, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Д-р. восьминіг запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Людина-павук більшості забарвлених сторінок

Людина-павук
5
5 з 10 - 169 голосів
Пофарбований
17657
раз

Раскраска зараз Amazing Spiderman з цієї захоплюючої картині Людина-павук розма ...

Ящір (Людина-павук)
6
6 з 10 - 74 голосів
Пофарбований
15815
раз

Ящір є одним з ворогів Людини-павука, є лиходієм з фактичним ім\'ям до ...

Спайдермен
4
4 з 10 - 115 голосів
Пофарбований
15813
раз

Спайдермен є комічним супергероя, який знявся у фільмах і телесерo ...