ALT DE LA IMAGEN

Брітт Яблуко

Ромеро Брітт розмальовки

Брітт Яблуко

Брітт Яблуко

Брітт Яблуко забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Щось же просто, як яблуко може бути твором мистецтва? Для Брітт відповідь "так". Ромеро Брітт, бразильська художниця, присвячений сучасного мистецтва і поп-арту, в змозі створити мистецтво з найпростіших речей, з побутових предметів. Цей випадок привернув плоди з його впізнаваний стиль, щоб створити цю сторінку колорит. Стереотипні форми яблуко має найпростіші елементи, але різні області поділяються на більш дрібні. Таким чином, ви можете створити ілюстрацію з різних кольорів і текстур. І найкраще те, що ви можете повторити знову і знову, поки не знайдете колірну схему ви любите. Тепер ви можете зробити свої власні твори мистецтва в Ромеро Брітт стилі!

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 16233 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 181 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 16233 раз
Завантажити білий малюнок
Брітт Яблуко
Розмальовка Сторінка Брітт Яблуко

Малювання для живопису і друку яблука, запряженій Брітт. Щось же просто, як основних форм яблука може бути справжнім витвором мистецтва. Це те, що відбувається з об\'єктами обираних по Ромеро Брітт створити свою поп-арт. Це бразильська художниця здатний перетворювати будь-який матеріал в витвір сучасного мистецтва, з його своєрідною стилі. Ви можете бачити, що блок складається з чотирьох основних областях, і кожен представляє собою різні текстури, такі як кола, смуги або невеликих крапок і тире, і гладкою області. Художник зазвичай забарвити кожну частину дуже різних кольорів, щоб створити великий контраст. Britto подобається жити кольору, щоб вони дали оптимістичний і позитивний контакт з усіма його творів, будь то просто, як яблуко. Ви також можете стати великим художником забарвлення свої малюнки.

Фарба Давайте Брітт Яблуко забарвлення сторінки Вам подобається Ромеро Брітт розмальовки? Це картина Брітт Яблуко до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Брітт Яблуко на Ромеро Брітт. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Брітт Яблуко розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Ромеро Брітт. Наш малюнок Брітт Яблуко є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Ромеро Брітт, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Брітт Яблуко запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Ромеро Брітт більшості забарвлених сторінок

Брітт Собака
6
6 з 10 - 166 голосів
Пофарбований
17151
раз

Це смішна собака цуценя картина Ромеро Брітт. Може бути, ви не знаєт&# ...

Брітт Серце
7
7 з 10 - 204 голосів
Пофарбований
17088
раз

Цей малюнок є дуже впізнаваний значок бразильського художника Ро ...

Брітт Ведмідь
7
7 з 10 - 161 голосів
Пофарбований
16128
раз

Милий плюшевий ведмідь, запряженій Ромеро Брітт! Популярний брази ...