ALT DE LA IMAGEN

Террі і Террі Монстри в університеті

Університет монстрів розмальовки

Террі і Террі Монстри в університеті

Террі і Террі Монстри в університеті

Террі і Террі Монстри в університеті забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ми представляємо в цій картині забарвлення Террі і Террі, які є двома монстрами, що одні й ті ж тіла і є студентами Університету монстрів. Террі з «Я» є одним з одним рогом на голові, і Террі з "Y" є одним з двома рогами. Обидва мають тільки одне око, і дві руки кожного з них, але поділяють єдиний орган для обох. Колір його шкіри жовтий, і носити зелену майку, в якій ініціали Ок її братства, Oozma Каппа. Ви можете створювати нові конструкції весело, якщо ви обираєте декілька різних кольорів, щоб розфарбувати малюнок про Террі і Террі, або створити нові кольори за братерство головних героїв, які приєдналися Майк і Саллі, щоб конкурувати в іграх налякати.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10480 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 27 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10480 раз
Завантажити білий малюнок
Террі і Террі Монстри в університеті
Розмальовка Сторінка Террі і Террі Монстри в університеті

Террі і Террі деякі кумедні монстри Університет монстрів, які не допущені до програми лякає, так що вони можуть відвідувати школу лякає. Але коли Майк і Саллі з\'єднання Oozma Kappa, щоб конкурувати в Паніки ігор представлені нові можливості тренуватися як відлякувач, як пан Carlton, мистецтва і Squishy. Якщо вони переможуть Паніки іграх, організованих Грецька рада, всі будуть допущені до програми лякає, але це буде непросто перемогти в цій конкуренції. Живіть ви з нашими малюнки квітів всі хвилювання Монстри університету, новий Disney Pixar фільм, Корпорація монстрів чайник. Цей фільм сприяє важливість спільної роботи, і викладає урок, що якщо ви працюєте разом, і вірив в ціль, ви можете домогтися багато чого. Чи будуть вони отримати Майк і Саллі випускник університету у монстрів? Щоб дізнатися відповідь, ви повинні побачити це смішний фільм для всієї родини. Звичайно, ви будете отримувати задоволення від смішний і дивовижний 3D монстрів Disney Pixar.

Фарба Давайте Террі і Террі Монстри в університеті забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Террі і Террі Монстри в університеті до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Террі і Террі Монстри в університеті на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Террі і Террі Монстри в університеті розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Террі і Террі Монстри в університеті є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Террі і Террі Монстри в університеті запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...