ALT DE LA IMAGEN

Саллі в університеті Монстри

Університет монстрів розмальовки

Саллі в університеті Монстри

Саллі в університеті Монстри

Саллі в університеті Монстри забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Якщо ви вже бачили Монстри університету, тепер ви можете пофарбувати Саллі виходить з університету з його обід і його розпатлане волосся. Як ви можете бачити, хоча він все ще досить великий, у нього є молодший підлітковий вираз, тому що історія, яка розказана в університеті Монстри сталося десять років тому, що було передано в монстрів, коли головні герої були набагато молодше і були в їх вивчення віку. Ви можете пофарбувати Саллі безпосередньо в Інтернеті, без необхідності завантаження або установки яких-небудь, завдяки нашим онлайн-додатки, але якщо ви віддаєте перевагу ви можете також завантажити порожній креслення в якості друкованої сторінці Джеймс П. Салліван, щоб пофарбувати його на аркуші паперу .

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 11689 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 60 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 11689 раз
Завантажити білий малюнок
Саллі в університеті Монстри
Розмальовка Сторінка Саллі в університеті Монстри

Джеймс П. Салліван, найвідоміший друзям і однокласникам, як Саллі, є одним з головних героїв, поряд з Майком Wazowski, нового 2013 Disney Pixar фільм, монстри університет, в якому монстри, які знімалися Monsters Inc вступити до університету десятиліття перед початком роботи на компанію монстрів на цьому малюнку з\'являється Саллі з більш неповнолітніх погляд, років тому, з його волоссям, але розпатланий, типові від підлітків, хоча він до цих пір його великий розмір, його роги і його блакитні волосся, які охоплює все його тіло, хоча це залежить від вас, що його хутро зберігає той же колір, тому що ви той, хто буде вибирати кольори для завершення цього і будь-яких інших ілюстрації від монстрів університету. Цей фільм був режисер аніматор Ден Скенлон, який також працював в таких фільмах як Русалочка 2 або 101 далматинець 2, і тепер працює в Pixar з проектами, як автомобілі або Toy Story 3. У цьому випадку, він дозволить нам насолоджуватися анімаційних фільмів в 3D, як цей поширюється Walt Disney Pictures в червні в 2013 року. Зараз ми знайдемо як Саллі познайомився з Майком, і як вони повинні бути нерозлучними друзями, що вони до цих пір.

Фарба Давайте Саллі в університеті Монстри забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Саллі в університеті Монстри до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Саллі в університеті Монстри на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Саллі в університеті Монстри розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Саллі в університеті Монстри є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Саллі в університеті Монстри запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...