ALT DE LA IMAGEN

Ренді Боггс Монстр в університеті

Університет монстрів розмальовки

Ренді Боггс Монстр в університеті

Ренді Боггс Монстр в університеті

Ренді Боггс Монстр в університеті забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви дізнаєтеся цього монстра Монстри університету? Він Ренді Боггс, хто стане суперником Майка і Саллі в монстрів відомий як Рендалл. В Університеті монстрів, Ренді все ще не контролюється його камуфляж майстерність, і, будучи підлітком, він в окулярах, так як це дало йому, коли воно стає невидимим. Суперником двох головних героїв у його коледжі сезон Джонні Уортінгтон III, який є лідером елітного братства ROR (Рев Рев Omega), яка з'єднує Ренді цікаві завдяки своїй маскування і мімікрії навичок. Найкраще про це креслення кольору, які можна використовувати кольори, які ви хочете створити новий дизайн для Ренді, з будь-яким візерунком або причини.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10336 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 40 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10336 раз
Завантажити білий малюнок
Ренді Боггс Монстр в університеті
Розмальовка Сторінка Ренді Боггс Монстр в університеті

Рендалл Боггс, називається Ренді Монстри в університеті, це монстр, який схожий на великий фіолетовий ящірка. На відміну від фільму Монстр Інк, в якому Рендалл, який грає роль лиходія, в Монстри університет є сором\'язливим і нервовим молодим ботаніком з деяким стилем. Коли Майк приходить в коледж, Ренді буде його сусідом по кімнаті в університетському містечку, до переїзду в будинок своєї братств. У першій частині фільму Ренді є хорошим компаньйоном Майк, це навіть допомагає йому в школі огляд і вчаться разом. Щоб бути прийнятим членами ROR, Боггс спекти кекси, щоб взяти їх на вечірку, і Майк, намагаючись зловити Арчі, кекси розкидані. Але те, що дійсно вражають Рев Рев Omera це його неймовірна здатність ставати невидимим або гармоніювати з навколишнім кольору, як хамелеон, так що він у кінцевому підсумку вступ до ROR і залишити в стороні Майку навіть брати участь у жарти і дражнять принизити Oozma Kappa (OK), братство Майк і Саллі найближчим часом стануть основними суперниками ROR. Хто вийде неушкодженим з цієї прямої конфронтації? З\'ясуйте, в Університеті монстрів, новий фільм весело, що приходить завдяки Walt Disney Pictures і Pixar Animation Studios.

Фарба Давайте Ренді Боггс Монстр в університеті забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Ренді Боггс Монстр в університеті до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Ренді Боггс Монстр в університеті на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Ренді Боггс Монстр в університеті розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Ренді Боггс Монстр в університеті є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Ренді Боггс Монстр в університеті запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...