ALT DE LA IMAGEN

Монстри Логотип університету

Університет монстрів розмальовки

Монстри Логотип університету

Монстри Логотип університету

Монстри Логотип університету забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це логотип з монстрів університеті, де монстри вивчення різних професій за своє майбутнє. Цей герб, де коледж ініціали MU використовує деякі з елементів, які відрізняють монстри, як два роги, ікла або кількома гострими шипами. З цією онлайн-додаток, який може дати більш веселим і барвистим логотипом фільму Disney Pixar, починаючи з оригінального тільки синій щит. Ви можете вибрати колірну схему, яку ви хочете створити свій власний шар Монстри університету. Кращий Відпугувачі всіх часів пройшли шлях від залякування Програма Школа лякає, у Монстри університету. Хочеш до них приєднатися? Пам'ятайте, що ви можете завантажити малюнок для друку на папері, так що ви можете використовувати крейди, фломастери або кольорові олівці, щоб колір його.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9893 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9893 раз
Завантажити білий малюнок
Монстри Логотип університету
Розмальовка Сторінка Монстри Логотип університету

Це зображення є логотипом Монстри університет, коледж для монстрів Монстрополісе, світ, де монстрів всіх мастей, що живуть далеко від людського світу. З цією веселою фільму ви будете жити багато смішних пригод OS з Майклом Wazowski, також відомий як Майк, короткі, круглі і зелений монстр, який має тільки одне око, і Джеймс П. Салліван, якого всі кличуть Саллі, у якого все тіло покриті синіми волоссям, великими зубами і двома сильними шкіри в голову, і він є сином відомого сімейства Відпугувачі, які відомі в в коледжі. У цьому фільмі, ці два монстри мають працювати більше, якщо вони хочуть, щоб стати кращим Відпугувачі, і ніщо не буде так легко, як вони думають. Разом з їх братства, Oozma Kappa (OK) повинна перемогти в конкурсі Страху ігри показати всім, що вони мають право бути Відпугувачі. Цей фільм від Walt Disney Pictures і Pixar Animation Studios була спрямована аніматор і режисер Ден Скенлон, який працював над такими фільмами, як автомобілі і Toy Story 3. Серед голоси акторів з оригінальної версії, є відомі актори, як Біллі Крістал і Джон Гудман, вже пролунав Майк і Саллі в монстрів

Фарба Давайте Монстри Логотип університету забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Монстри Логотип університету до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Монстри Логотип університету на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Монстри Логотип університету розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Монстри Логотип університету є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Монстри Логотип університету запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...