ALT DE LA IMAGEN

Майк і Саллі

Університет монстрів розмальовки

Майк і Саллі

Майк і Саллі

Майк і Саллі забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвлення сторінці, що Майк захопив Арчі, тварина страху технологій, суперник коледжу Університету монстрів. Саллі тримає в своїх руках Майку, в той час як він тримає Арчі, помаранчевий волосатий монстр з жабою очі і свинячий п'ятачок. Майк також щасливі, оговтався MU кришкою, тому що це був подарунок його дитинства з великою відлякувач, коли він вперше відвідав монстрів Жити з зірками Монстри університету кожне пригода їх, в цій категорії розмальовки ви знайдете багато з персонажів з фільму Disney Pixar. Цей фільм був випущений 21 червня 2013 і належить до жанру комедії розваг для всієї родини.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 11433 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 43 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 11433 раз
Завантажити білий малюнок
Майк і Саллі
Розмальовка Сторінка Майк і Саллі

Майк і Саллі є двома монстрами герої фільму Disney Pixar, монстри університету. Цей фільм розповідає про походження дружби між цими двома монстрами такі різні. В Університеті монстрів побачимо перші пригоди, яке Саллі і Майк жити разом, як і випадок, в якому Арчі, тварина Страх технологій, пагони, і обидва вони мають для його отримання. Перший фільм з цих персонажів, монстрів був випущений в листопаді 2001 року, і довелося витратити 12 років на прем\'єрі його пріквел, тому що було багато розбіжностей з правами між президентом Дісней, Майкл Ейснер, Pixar і володіли НЕ той час, Стів Джобс. Через кілька років, в 2006 році, Disney переходять права цих фільмів Pixar, а потім почав розвивати ідею, яка приведе до Монстри університету в 2013 році. В оригінальній версії, голоси відомих акторів залучені Біллі Крістал в ролі Майка Wazowski, Джон Гудман, як Саллі і Стів Бушемі як Ренді Боггс. За допомогою цієї сторінки Монстри університету забарвлення ви можете насолоджуватися цим фільмом робити цікаві заходи на свій комп\'ютер.

Фарба Давайте Майк і Саллі забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Майк і Саллі до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Майк і Саллі на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Майк і Саллі розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Майк і Саллі є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Майк і Саллі запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок