ALT DE LA IMAGEN

Майка в університеті Монстр

Університет монстрів розмальовки

Майка в університеті Монстр

Майка в університеті Монстр

Майка в університеті Монстр забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це величезна голова з одним оком тільки належить Майку Wazowski, який поряд з Саллі і інші монстри Монстри Монстрополісе зірки університету, фільм Disney Pixar те, що говорить нам свої молоді роки, коли вони вчилися в університеті. Але вони не тільки говорять з нами про свої дослідження, вони будуть також сказати нам партії, які вони проявили увагу до, пустощі вони робили разом і нескінченний список кумедних пригод. Це дуже простий забарвлення сторінки особи Майка, тому навіть найменші діти можуть весело провести час з цією милою персонаж, який дає гумором до фільму Монстри університету, а він завжди розповідав анекдоти і жартувати, але і неприємностей через свою незграбності.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 12556 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 89 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 12556 раз
Завантажити білий малюнок
Майка в університеті Монстр
Розмальовка Сторінка Майка в університеті Монстр

Майкл Wazowski, відомий як Майк, є головний герой фільму Монстри університету, поряд з Саллі, його величезний друг і партнер, який покритий синім хутром ООН. Цей фільм розповідає історію про те, як вони обидва зустрілися на свої роки навчання в університеті для монстрів. У нього дуже весело тілом, тому що він має величезне око, який значною мірою займає весь простір його кругле тіло, а руки і ноги вийти з цього тіла, а також пара рогів, які в молоді роки були дуже менш помітним, а в зубах у нього були стоматологічним обладнанням, або фігурні дужки. У той час як він є найбільш інтелектуальної частини цієї дивної пари головних героїв, Саллі це той, хто використовує свої фізичні сили, коли це необхідно, щоб відкрити двері застряг або піднімати тяжкості, і саме тому ці два монстри чудово доповнюють один одного. З цим малюнком Майка, і більше символів, які ви знайдете в цій категорії друку і розмальовки, ви будете насолоджуватися фільму Disney Pixar Монстри університету в абсолютно безкоштовний спосіб і прямо на ваш комп\'ютер, як ви нічого не потрібно ще кольори Майка Wazowski, ніж трохи, але ваша уява, щоб пофарбувати його зеленим, як завжди або спробувати нові варіанти.

Фарба Давайте Майка в університеті Монстр забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Майка в університеті Монстр до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Майка в університеті Монстр на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Майка в університеті Монстр розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Майка в університеті Монстр є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Майка в університеті Монстр запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...