ALT DE LA IMAGEN

Дін Hardscrabble

Університет монстрів розмальовки

Дін Hardscrabble

Дін Hardscrabble

Дін Hardscrabble забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Серйозний вираз і темні кольори є відмінними рисами доктора Ебігейл Hardscrabble, ректор або декан Монстри університету, професор лякає жорсткий має найвищий налякати рекорд в історії досягається відлякувач. Hardscrabble кольору коричневий і червонуватих тонів, але досить темні, і має на спині великими крилами дракона, дати по-справжньому страшним поглядом. Крім того, її ноги нагадують сороконіжка, що рухається повільно. Чи боїтеся ви декан Університету монстрів? Ви можете отримати дуже страшно, якщо ви кольору з темними кольорами, але забрати багато терору, якщо ви використовуєте яскраві кольори або яскраві кольори, ви вибираєте. Хоча це може здатися дуже страшно, насправді дуже справедливі і точні, коли хтось цього заслуговує.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9678 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 9 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9678 раз
Завантажити білий малюнок
Дін Hardscrabble
Розмальовка Сторінка Дін Hardscrabble

Для Abigail Hardscrabble, декан Університету монстрів, є два види монстрів: моторошними монстрами і іншими монстрами. Вона вважає, що Саллі може вселити страх, але не вистачає дисципліни, і думає, що Майк, хоча це дуже старанний і впертим, має зовнішній вигляд, це не страшно. Хоча це може бути дуже важко в їх шляху і серйозним в своїх претензій, по правді кажучи, це доводить те робить досконале судження і абсолютно правий, але не повинно бути страшно, щоб працювати в бізнесі лякає. Спочатку, характер Hardscrabble вважалася чоловічою монстра було багато кричати, але виявив, що це був не кращий спосіб зробити страшним і страшним, і теплий особистості Дін Hardscrabble досягла своєї мети відмінно. Його дизайн заснований на вид комах називається Сколопендра гігантська, або гігантські амазонські сороконіжка, великий стоноги, яка може досягати більше 30 см в довжину. Його поєднання цього гігантського тіла комахи, і дракона крила, роги і ваги, щоб Дін Hardscrabble одним з найстрашніших монстрів, які будуть знайдені в Монстри університету.

Фарба Давайте Дін Hardscrabble забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Дін Hardscrabble до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Дін Hardscrabble на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Дін Hardscrabble розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Дін Hardscrabble є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Дін Hardscrabble запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...