ALT DE LA IMAGEN

Клер в університеті Монстри

Університет монстрів розмальовки

Клер в університеті Монстри

Клер в університеті Монстри

Клер в університеті Монстри забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Студент Університету монстрів, які ви бачите в цій забарвлення сторінці Клер Уілер, президент Братства Ради, поруч з віце-президентом, Брок Пірсон. Хоча вона може виглядати спокійним, з цим втомленим і втраченим поглядом на її обличчі, вона велика ентузіастів контролю, і саме тому вона вийшла обраний організувати Паніки ігор, які проводяться в університеті, особливо для запобігання ризиків, що ті, які вирішили взяти участь можуть зіткнутися. Колір її волосся темно-фіолетовий, і її шкіра блідо-сірого кольору, але з цією порожній малюнок Клер, ви можете дати йому інше більш життєрадісному стилі, якщо ви обираєте інші кольори більш цікавою і живою. Ви можете навіть дати Клер складають, що ви хочете!

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9576 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 15 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9576 раз
Завантажити білий малюнок
Клер в університеті Монстри
Розмальовка Сторінка Клер в університеті Монстри

Завдяки цій забарвлення сторінці Клер Уілер ви можете пофарбувати малюнок президент Братства Рада Монстри університету, який поруч з Броком Пірсон займатиметься організацією всі події, необхідні для координації кожного студента і братерство всередині кампусу, паніки, як ігри, які проводяться в університеті. Як правило, ті, які завжди перемагають цьому захоплюючому конкурсі є членами Братства ROR, так як вони складаються з найбільш елітарну співробітникам університету, і не соромтеся робити все, що їм потрібно, щоб їх перемога поспіль залишається незмінним, навіть якщо вони змушені вдаватися до брудних трюків, так як вони дуже безжальні. Є навіть братств, як добре, що у зв\'язку зі зменшенням кількості членів, вони навіть не можуть брати участь у конкурсі. Але після приходу Майка і що буде з Саллі, все зміниться, хоча ви не можете сказати тільки мотикою багато. Щоб провести відмінний вечір в сім\'ї і весело провести час з комічних ситуацій Майка Wazowski і Джеймс П. Салліван, ви не можете пропустити фільм Монстри університету на кращих театрів на літо 2013 року. І ще один план, який можна зробити в сім\'ї забарвлення кращих малюнків з персонажів фільму.

Фарба Давайте Клер в університеті Монстри забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Клер в університеті Монстри до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Клер в університеті Монстри на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Клер в університеті Монстри розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Клер в університеті Монстри є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Клер в університеті Монстри запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...