ALT DE LA IMAGEN

Брок Пірсон Монстри в університеті

Університет монстрів розмальовки

Брок Пірсон Монстри в університеті

Брок Пірсон Монстри в університеті

Брок Пірсон Монстри в університеті забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Символ в цьому малюнку є Брок Пірсон, один із студентів в університеті Монстрополісе від Disney Pixar фільм Монстри університету. Під його грубої терпінням, Брок дивись президент братства рад і має дуже і заповзятливий ентузіаст відносини, хоча це не варто, щоб отримати його з розуму, тому що він досить сильний. Головою Ради є його партнером Клер Уілер, тонким і тихим три монстр. Ви можете пофарбувати Брок мережі, або якщо ви віддаєте перевагу, завантажити малюнок і роздрукуйте його використовувати свої власні фарби, щоб створити гарний малюнок. Ви зможете приємно провести час з декількома Університет монстрів персонажів, від пріквел до Корпорація монстрів, перш ніж вони зайнялися лякати дітей для їх енергії.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9660 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9660 раз
Завантажити білий малюнок
Брок Пірсон Монстри в університеті
Розмальовка Сторінка Брок Пірсон Монстри в університеті

В університеті для монстрів, званих Монстри університеті існує багато братства студентів та учнів, рада братства необхідні для координації їх, що це група, яка веде Брок Пірсона в ролі віце-президента, поряд з президентом Клер Уілер. Братство яких Майк і Саллі належать є Братство ОК, в якій все дуже доброзичливі. Їх суперники ясно члени Братства ROR, до якого монстрів, як Джонні Уортінгтон II або Рендалл Боггс належать. Рендалл пізніше перетворюються на заздрісних відлякувач, що хоче знищити Саллі і Майк. Інші братства коледжу Братства JOX, з їх кольору жовтий і червоний, і Братство PNK тонкого аніматори, які завжди носити рожеві, студенти Братства HSS сукні чорного кольору в стилі гот чи емо, або хороші студенти братство крон, всі одягнені у фіолетові. Існує так багато різних студентам, що авторитетні фігури необхідні з вчителями, як професор Найт, або головна Дін Hardscrabble, що монстр з дуже недоброзичливим особою та гусеничні ніг. У цій категорії розмальовки монстрів університету ви зможете знайти деякі з них, щоб колір, як вам подобається.

Фарба Давайте Брок Пірсон Монстри в університеті забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Брок Пірсон Монстри в університеті до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Брок Пірсон Монстри в університеті на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Брок Пірсон Монстри в університеті розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Брок Пірсон Монстри в університеті є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Брок Пірсон Монстри в університеті запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...