ALT DE LA IMAGEN

Арчі Монстри в університеті

Університет монстрів розмальовки

Арчі Монстри в університеті

Арчі Монстри в університеті

Арчі Монстри в університеті забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Кумедний монстр ви бачите в цій розмальовці картина Арчі, тварина з монстрів бійся Tech, які є конкурентами Монстри університету. Це смішна монстра ніс свині, Саллі захопити його, щоб розіграти студентів Страх Tech. Арчі є головний герой кумедна сцена у фільмі, коли під час втечі Майк піднімається на спині цього волохаті свині і ходити кампусі в галоп. Арчі жовтогарячий з дрібними жовтими плямами, але якщо ви віддаєте перевагу ви можете вибрати нові кольори і пофарбувати його, як вам подобається, тому що ви вирішите, якого кольору буде ваша забарвлення сторінки. Ви також можете роздрукувати зображення і колір її на папері аквареллю, крейдою або чайник.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9361 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 32 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9361 раз
Завантажити білий малюнок
Арчі Монстри в університеті
Розмальовка Сторінка Арчі Монстри в університеті

Арчі, тварина страху Tech, і це чудовисько покриті помаранчевими волоссям і свинячий мордою. Саллі захоплює Арчі як коледж витівка, і коли тварина тікає пробирається в кімнату Майка. Тобто, коли два друга зустрічають, а намагається захопити монстра разом. Disney Pixar фільм Монстри університету, повний веселощів і комічних сцен ловити Арчі, який Майк ніколи не встановлені на домашніх тварин і Саллі бігає за ними, поки Майк тимчасових плану стримують Арчі. Всі ці Майк і Саллі пригод вони, що живуть в коледж після 10 років, перш ніж, що сталося пізніше у фільмі режисера Піт Доктер, Лі Unkrich і Девід Сильверман монстрів прем\'єра якого відбулася в 2001 році. На цей раз, відповідає за керівництво цією анімованої комедії був Ден Скенлон, і незабаром був дуже добре прийнятий усіма громадськості, так як вона зберігає сутність оригінального фільму Корпорація монстрів новий стиль з молодшою ​​версією Майк і Саллі , а також багато нових персонажів Монстри університету, який вніс великий успіх у прокаті влітку 2013 року.

Фарба Давайте Арчі Монстри в університеті забарвлення сторінки Вам подобається Університет монстрів розмальовки? Це картина Арчі Монстри в університеті до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Арчі Монстри в університеті на Університет монстрів. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Арчі Монстри в університеті розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Університет монстрів. Наш малюнок Арчі Монстри в університеті є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Університет монстрів, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Арчі Монстри в університеті запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Університет монстрів більшості забарвлених сторінок

Майк і Саллі
7
7 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11433
раз

Майк Wazoswki і Джеймс П. Салліван (Саллі) святкувати щасливі в цій забарвле ...