ALT DE LA IMAGEN

Мандала

мандали розмальовки

Мандала

Мандала

Мандала забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Якщо вам подобається розмальовка малюнки, будь то онлайн або на аркуші паперу за допомогою фарб, тут ми представляємо вам техніку тисячолітньої забарвлення мандали, тобто тими, кругової конструкції різних форм і полігони, які черезрядковою між ними, створюючи області, що ми можемо пофарбувати в тому, як ми хочемо. Ця специфічна конструкція являє собою квітку з п'ятьма квітами у формі зірки, над якою ми бачимо п'ять накладених квіти. Мандали діаграми, деякі прості, і деякі більш складні, і використовуються педагогами, освітянами або педагогів до роботи з концентрацією і точністю своїх учнів. Крім того, вони використовувалися як методи релаксації зворотному шляху з незапам'ятних часів.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 13763 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 66 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 13763 раз
Завантажити білий малюнок
Мандала
Розмальовка Сторінка Мандала

Багато мандали як той, який ви можете бачити на цій сторінці розмальовки надихаються в символи і значки від буддизму та індуїзму, тому що вони обидві релігії, які виникли ці малюнки, спочатку у вигляді діаграм космосу, використовується як спосіб представлення та організації Всесвіту. Один з їхніх символів є квітка лотоса, який має велике значення, як для східних культур. Для релігії індуїзму, квіти лотоса представляє чакри, джерелом енергії, так і в численних мантри буддизму перлина квітка лотоса згадується. Ця мандала просте уявлення цей східний квітка, який народжується з води і піднімається на поверхню. діяльність забарвлення мандали використовується з лікувальною метою для людей з тривогою або високий рівень стресу, тому що, якщо діяльність здійснюється з розслаблюючими Розмірковуючи про низьку гучності, вона перетворюється на вправу вдячні релаксації. Цей конкретний дизайн не дуже складно, і є відмінним способом починає знайомитися з цим схематичні малюнки, щоб пізніше перейти до більш складної конструкції, які ви знайдете в цій галереї мандали. Виберіть колір, який вам подобається найбільше, і насолоджуватися забарвлення цієї мандали.

Фарба Давайте Мандала забарвлення сторінки Вам подобається мандали розмальовки? Це картина Мандала до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Мандала на мандали. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Мандала розмальовки сторінку в Український і пов'язана з мандали. Наш малюнок Мандала є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з мандали, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Мандала запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

мандали більшості забарвлених сторінок

жорсткий Мандала
5
5 з 10 - 140 голосів
Пофарбований
15447
раз

Це мандали має деякі комплексні квіткові конструкції, які зробили ...

легко Мандала
7
7 з 10 - 124 голосів
Пофарбований
14055
раз

Цей простий формі мандали ідеально підходить для запуску з технік ...

Мандала з квітами
4
4 з 10 - 57 голосів
Пофарбований
12085
раз

Деякі квіти і різних оборок елементів, вибраних для створення новl ...