ALT DE LA IMAGEN

Декагональний Мандала

мандали розмальовки

Декагональний Мандала

Декагональний Мандала

Декагональний Мандала забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хочете вправи розуму у нас? Ми пропонуємо техніку забарвлення мандали, як і цієї десятилітньої боку мандали, будучи зараховані в десять односторонньої правильний багатокутник, називається десятіугольнік. Усередині багатокутника можна виділити деякі ромбоподібними діаграмами, утворюючи хрест або зірка. Центр цієї мандали невелике коло, який працює в якості основного, і повна фігура нагадує колесо, або, більш конкретно до обода шини з їх радіо. Забарвлення малюнок, який стане в нагоді для фарбування випадково і відпочити, вибираючи кольору. Якщо ви також поставити деякі заспокійливу музику і малий обсяг, розмальовки цього малюнка ви будете відпочивати достатньо.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10682 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 15 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10682 раз
Завантажити білий малюнок
Декагональний Мандала
Розмальовка Сторінка Декагональний Мандала

У десяти сторонах мандали Наступне наша пропозиція, що ви тренуєтеся ваше сприйняття і абстрактне самостійно, ви на деякий час все навколо вас. Це одна з цілей цих навчальних елементів, що педагоги використовувати для роботи концентрація студентів. Використання різних методів навчання, можна визначити певні настрої вивчення та аналізу результату забарвлення мандалах різної складності. Кольори, які використовуються, розподіл або ж відданість забарвлення є аспекти, які можуть бути проаналізовані експертами, щоб отримати різні висновки. Також було показано, щоб допомогти багатьом людям відчувати себе краще, щоб розважити і, особливо, якщо літні або з обмеженими фізичними можливостями, допомагає поліпшити точність водіння на пальцях, руках і руках. Ці конструкції запропонованої в нашій категорії розмальовки спрямовані на дітей і дорослих, не існує жодних вікових обмежень для відпочинку забарвлення, так як багато людей в ці креслення допомагають їм відчувати себе краще. Стародавня техніка схвалена релігії індуїзму і буддизму. Кращим для друку мандали страхування Є тут.

Фарба Давайте Декагональний Мандала забарвлення сторінки Вам подобається мандали розмальовки? Це картина Декагональний Мандала до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Декагональний Мандала на мандали. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Декагональний Мандала розмальовки сторінку в Український і пов'язана з мандали. Наш малюнок Декагональний Мандала є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з мандали, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Декагональний Мандала запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

мандали більшості забарвлених сторінок

жорсткий Мандала
5
5 з 10 - 140 голосів
Пофарбований
15436
раз

Це мандали має деякі комплексні квіткові конструкції, які зробили ...

легко Мандала
7
7 з 10 - 124 голосів
Пофарбований
14040
раз

Цей простий формі мандали ідеально підходить для запуску з технік ...

Мандала
6
6 з 10 - 66 голосів
Пофарбований
13748
раз

Якщо вам подобається розмальовка малюнки, будь то онлайн або на ар ...