ALT DE LA IMAGEN

Прапор США

Прапор розмальовки

Прапор США

Прапор США

Прапор США забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вже у вас є прапор Сполучених Штатів Америки і на забарвлення. Зірки і смуги американського прапора є символом патріотичних американських громадян. Спочатку, що складається з 13 горизонтальних смуг символізують тринадцяти перших колоній, шість з білих квітів і сім червоних кольору. На синьому тлі, ви можете побачити 50 білих зірок символізують п'ятдесяти штатах. Кольори цього прапора: синій, червоний і білий, але ви можете використовувати кольори, які ви хочете, щоб новий стиль прапора Америки, ви навіть можете створити новий прапор використовуючи це в якості бази. Дізнатися прапори світу весело з розмальовки прапорів світу.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9473 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9473 раз
Завантажити білий малюнок
Прапор США
Розмальовка Сторінка Прапор США

З цими прапорами, а під прапором Сполучених Штатів Америки, ми пропонуємо дидактичної діяльності, які студенти можуть вчитися кольори прапора Північної Америки. Вона може забезпечити американський прапор в порожню, і показати кілька прикладів прапор для дітей, щоб колір прапора правильно. Так, весело проводячи час, вони навчанню і краще засвоювати інформацію, збережену при цьому смішні діяльності. Тлі зірок має бути в синьому, і смуги чергуються між білими і червоними. Розмальовка мультфільму являє собою цікавий спосіб для студентів, щоб зміцнити поняття, як вони дізнаються речі, не знаючи про це, тому він буде зберігати інформацію краще. В інших випадках, в яких тільки з\'являються смуги прапора, ми повинні визначити, якої країни і якого кольору, але в цьому випадку прапор дизайн є абсолютно унікальним і не призводить до непорозуміння. Розмальовки Прапори орієнтовані в якості вчителів і вихователів, потреба яких деякі дидактичні малюнки квітів. Вони можуть бути використані в класі діяльності або в якості розважального дозвілля.

Фарба Давайте Прапор США забарвлення сторінки Вам подобається Прапор розмальовки? Це картина Прапор США до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Прапор США на Прапор. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Прапор США розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Прапор. Наш малюнок Прапор США є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Прапор, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Прапор США запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Прапор більшості забарвлених сторінок

Прапор Великобританії
6
6 з 10 - 50 голосів
Пофарбований
12472
раз

Ви знаєте, прапор Сполученого Королівства? За допомогою цього креl ...

Прапор Європи
6
6 з 10 - 60 голосів
Пофарбований
12449
раз

Ми представляємо в цій забарвлення сторінці прапор Європи, також k ...

Прапор Німеччини
6
6 з 10 - 61 голосів
Пофарбований
11612
раз

Ніщо краще, ніж забарвлення сторінки прапорів Німеччині для дітей ...