ALT DE LA IMAGEN

Прапором Гондурасу

Прапор розмальовки

Прапором Гондурасу

Прапором Гондурасу

Прапором Гондурасу забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви можете пофарбувати в легкий і простий спосіб прапором Гондурасу. Кольори роблять цей прапор синій і білий. Білий відбувається в горизонтальній смуги з п'ятьма синіми зірками. Він також має два бірюзовою смуги. Ці смуги символізують два океани, що купатися країни, Атлантичний океан і Тихий океан. Білий колір символізує чистоту і мир. П'ять зірок символізують п'ять країн, що входили до складу колишнього Центрального американської федерації. Тепер ви можете дізнатися багато чого про прапором Гондурасу в той час як ви фарбуєте цієї ілюстрації. Радійте з малюнком прапора забарвлення Гондурасу. Ви можете також вибрати інший колір їх колір.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9323 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 9 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9323 раз
Завантажити білий малюнок
Прапором Гондурасу
Розмальовка Сторінка Прапором Гондурасу

Прапором Гондурасу ви бачите на цій картинці забарвлення була створена в 1866 році. За його дизайн, заснований на стародавній Центральної Америки Федерація, Сполучені Провінції Центральної Америки. Кольори бірюзовий і білий. Столиця Гондурасу Центрального району складається з міст і Comayagüela Тегусігальпа. Гондурас є прекрасній країні. Прапор являє океанів що купити країні. П\'ятизірковий є країнами, які лягли в Центральній американської федерації. Форма правління вводиться в Гондурасі є президентською республікою. Офіційною мовою є іспанська Гондурасі. Загальна чисельність населення складає 8264000 жителів, щільність населення становить 114,4 осіб на квадратний кілометр. Гондурас є країною з великими географічними, високі гори і великі гірські хребти, а й глибокі долини. У країні має багату і різноманітну біорізноманіття, що робить його цікавим місцем для туристів. Якщо ви хочете дізнатися трохи цю країну, ви можете почати знаючи їх прапором забарвлення з цього малюнка.

Фарба Давайте Прапором Гондурасу забарвлення сторінки Вам подобається Прапор розмальовки? Це картина Прапором Гондурасу до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Прапором Гондурасу на Прапор. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Прапором Гондурасу розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Прапор. Наш малюнок Прапором Гондурасу є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Прапор, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Прапором Гондурасу запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Прапор більшості забарвлених сторінок

Прапор Великобританії
6
6 з 10 - 50 голосів
Пофарбований
12472
раз

Ви знаєте, прапор Сполученого Королівства? За допомогою цього креl ...

Прапор Європи
6
6 з 10 - 60 голосів
Пофарбований
12450
раз

Ми представляємо в цій забарвлення сторінці прапор Європи, також k ...

Прапор Німеччини
6
6 з 10 - 61 голосів
Пофарбований
11612
раз

Ніщо краще, ніж забарвлення сторінки прапорів Німеччині для дітей ...