ALT DE LA IMAGEN

Дамбо і ворони

Дамбо розмальовки

Дамбо і ворони

Дамбо і ворони

Дамбо і ворони забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Дамбо є карликового слона, занадто малі, щоб бути слоном, але має гігантські вуха, і в результаті може літати. У цьому чорно-білий малюнок, щоб побачити, який колір ви малюєте Дамбо штовхають ворон на скелі буде запущений на льоту. За Дамбо йде Тімоті Маус і його друг в трубку несе в собі пір'я, що він вважає допомагає йому літати.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 11045 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 11045 раз
Завантажити білий малюнок
Дамбо і ворони
Розмальовка Сторінка Дамбо і ворони

Дамбо це фільм Уолта Діснея про маленького слон, дискримінується циркових тварин, що живуть в, поки він не виявив, що може літати, яка виявляє мишу з Тімоті і ворон, які з\'являються в цей малюнок, натиснувши літати.

Фарба Давайте Дамбо і ворони забарвлення сторінки Вам подобається Дамбо розмальовки? Це картина Дамбо і ворони до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Дамбо і ворони на Дамбо. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Дамбо і ворони розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Дамбо. Наш малюнок Дамбо і ворони є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Дамбо, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Дамбо і ворони запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Дамбо більшості забарвлених сторінок

політ Дамбо
5
5 з 10 - 13 голосів
Пофарбований
13860
раз

Дамбо є слон, який може літати, що має гігантські вуха, щоб бути слоно ...

Дамбо і його матір
3
3 з 10 - 1 голосів
Пофарбований
11045
раз

Дамбо є слоненяти, який поставляється за лелека до матері слона, як ...