ALT DE LA IMAGEN

Різдвяний носок

Різдво розмальовки

Різдвяний носок

Різдвяний носок

Різдвяний носок забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Різдво шкарпетки, як ви бачите на сторінці розмальовки є відмінним Різдво символ. Ви знаєте, що походження традиції висить шкарпетки на камін? Легенда свідчить, що священик, нині відомий як Святий Миколай, отримав спадок, і він вирішив поділитися ним. Він був домом людини, яка мала трьох дочок, які, як погані, вони не могли вступати в шлюб. Сан - Ніколя побачив свої шкарпетки сушіння в каміні, і покласти кілька золотих монет в них для кожного дочки. Таким чином, ця гарна традиція виникла. Якщо у вас немає каміна Не хвилюйтеся, ви можете роздрукувати цей носок, колір його і скоротити його, щоб повісити його де завгодно. З його допомогою можна прикрасити в будь-якому місці і додати Різдво штрих вашого будинку.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 10124 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 26 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 10124 раз
Завантажити білий малюнок
Різдвяний носок
Розмальовка Сторінка Різдвяний носок

Забарвлення сторінці Різдвяний носок щоб прикрасити будь-яку кімнату в будинку.

Фарба Давайте Різдвяний носок забарвлення сторінки Вам подобається Різдво розмальовки? Це картина Різдвяний носок до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Різдвяний носок на Різдво. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Різдвяний носок розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Різдво. Наш малюнок Різдвяний носок є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Різдво, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Різдвяний носок запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Різдво більшості забарвлених сторінок

Різдво Сніжинка
6
6 з 10 - 61 голосів
Пофарбований
13177
раз

Сніг є відмінним символом Різдва в набагато місцях світу. Це сніжи ...

дід Мороз
7
7 з 10 - 46 голосів
Пофарбований
12228
раз

Тепер Санта Клаус приходить в повний подарунків! Як ви можете бачи ...

Різдвяна ялинка
6
6 з 10 - 43 голосів
Пофарбований
11339
раз

Якщо ви хочете весело провести час на Різдво, є хороший малюнок яли ...