ALT DE LA IMAGEN

мозок

частини тіла розмальовки

мозок

мозок

мозок забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це орган, який знаходиться всередині черепа, і є одним з найскладніших весь організм людини. Мозок дуже важливо, тому що це відповідає за координацію всіх інших органів для виконання спільної діяльності. Цей орган центральної нервової системи. Має такі важливі функції, як пам'ять, мислення, мова або почуттів. А разом з нею наш організм може ідентифікувати та інтерпретувати стимули, які досягають нас через почуттям зору, слуху, дотику, смаку і запаху. За те, що такий важливий і делікатний орган, захищений товстим шаром кістки в черепі, щоб захистити його від будь-якого випадкового удару. Мозок ділиться на праву півкулю і ліва півкуля. У рамках цього органу, де знаходяться нейрони.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9909 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 18 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9909 раз
Завантажити білий малюнок
мозок
Розмальовка Сторінка мозок

Забарвлення малюнок мозку, головного органу центральної нервової системи. Це частина тіла можна також назвати кора головного мозку, і те, де нервові імпульси і нейрони, що робить всі хребетні тварини (включаючи людину) може координувати всі органи тіла сконцентровані. У випадку людей, це тіло, в якому міркування. Основна частина мозку називається сіра речовина, де більшість нейронів концентрують. У тім\'яних відчуттів пелюсток в потиличній частці знаходиться почуття зору, в лобовій області пелюстки є опорно-рухового апарату і суд, і в скроневих частках запах і слух сприймаються. Бачите, ця частина тіла дуже важливо, складним і крихким. Таким чином, він добре захищений в порожнині черепа в черепі. Для людського мозку функціонувати належним потрібна кров для проведення достатньої кількості кисню і цукру, і це досягається за рахунок хороших кількостях продовольство.

Фарба Давайте мозок забарвлення сторінки Вам подобається частини тіла розмальовки? Це картина мозок до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення мозок на частини тіла. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як мозок розмальовки сторінку в Український і пов'язана з частини тіла. Наш малюнок мозок є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з частини тіла, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок мозок запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

частини тіла більшості забарвлених сторінок

тіло людини
4
4 з 10 - 60 голосів
Пофарбований
13505
раз

Тепер ви можете розфарбувати розмальовку сторінку людського тіл& ...

рука
5
5 з 10 - 27 голосів
Пофарбований
12257
раз

З цій сторінці розмальовки ви дізнаєтеся частини руки. Ви бачите, р ...

нога
6
6 з 10 - 16 голосів
Пофарбований
11368
раз

Вчитися частини людського тіла забарвлення нозі, яка є третій сегl ...