ALT DE LA IMAGEN

кораблів вікінгів

Човни розмальовки

кораблів вікінгів

кораблів вікінгів

кораблів вікінгів забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей вражаючий малюнок корабля вікінгів, і вони також відомі як Драккар або langskip, і човни Північних міст використовуватися як скандинави, сакси або вікінгів за їх битви в море або на пляжах. На велосипедах човни, це було дуже поширене використовувати дракона, як підставна особа, яка дала човні поява дракона і це злякало ворогів геть. Вітрила були також велике характеристика Драккар, яких не було світлим, але було джазове кольори так, щоб вони могли стати впізнаваною для своїх ворогів. Якщо ви любите вікінгів і хочуть відчувати себе так само, як один з них ви можете весело провести забарвлення своїх кораблів. Ви також можете зробити до вікінгів дизайн вашої родини і пофарбувати його на вітрило корабля.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 11394 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 7.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 28 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 11394 раз
Завантажити білий малюнок
кораблів вікінгів
Розмальовка Сторінка кораблів вікінгів

Розмальовка сторінці Драккар або човна вікінгів, з якими Північних міст використовується, щоб зробити свої вторгнення, або прибережних, або внутрішніх, так як легкий корпус з цих кораблів зробило його легкої транспортування його на тверду землю. Вони також були човни з дуже невеликий проект, який можна було з легкістю переміщення по воді невеликої глибини, і міг дозволити собі набагато більше в берег для повної посадки військ, які виявилися човна вікінгів в дуже потужний автомобіль, який війну В даний час вважається реліквією. Хоча це і не є обов\'язковою умовою в Драккар, багато кінця своїх цибулю з номінальним формі дракона, звідси і назва. Міст, які використовували їх більшість, були сакси, скандинави і, звичайно, вікінги.

Фарба Давайте кораблів вікінгів забарвлення сторінки Вам подобається Човни розмальовки? Це картина кораблів вікінгів до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення кораблів вікінгів на Човни. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як кораблів вікінгів розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Човни. Наш малюнок кораблів вікінгів є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Човни, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок кораблів вікінгів запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Човни більшості забарвлених сторінок

вітрильне судно
6
6 з 10 - 24 голосів
Пофарбований
12615
раз

Розмальовка парусника звертається з простих ударів. Ідеальний ди ...

Каравела
5
5 з 10 - 56 голосів
Пофарбований
11779
раз

Хочете відчути себе справжнім завойовником? З цією забарвлення ст ...

підводний човен
6
6 з 10 - 22 голосів
Пофарбований
11484
раз

Хочете весело провести час з цього підводного човна малюнок? Якщо ...