ALT DE LA IMAGEN

Каравела

Човни розмальовки

Каравела

Каравела

Каравела забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хочете відчути себе справжнім завойовником? З цією забарвлення сторінці каравели ви можете зробити це. Ви можете вибрати, як малювати, і ви також можете створити свій власний дизайн для вітрила і прапори. Розмальовки цієї каравели з ваших улюблених кольорів і вивчити різні основні частини корабля. Перший урок: Порт залишилося, правого борту правої, задньої кормі, і цибулю на фронт.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 9935 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 5.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 56 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 9935 раз
Завантажити білий малюнок
Каравела
Розмальовка Сторінка Каравела

Розмальовка сторінці каравели, вітрильне судно, яке може бути досить високою і дуже легкий. Вона підняла корму замку в спину і має три щогли в одному корпусі. Звичайно, ви знаєте, три каравели, Нінья, Пінта і Санта-Марія (який був дійсно НАО), які були каравели, з якими Христофор Колумб відкрив Америку.

Фарба Давайте Каравела забарвлення сторінки Вам подобається Човни розмальовки? Це картина Каравела до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Каравела на Човни. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Каравела розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Човни. Наш малюнок Каравела є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Човни, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Каравела запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Човни більшості забарвлених сторінок

вітрильне судно
6
6 з 10 - 24 голосів
Пофарбований
10588
раз

Розмальовка парусника звертається з простих ударів. Ідеальний ди ...

підводний човен
6
6 з 10 - 22 голосів
Пофарбований
9479
раз

Хочете весело провести час з цього підводного човна малюнок? Якщо ...

кораблів вікінгів
7
7 з 10 - 27 голосів
Пофарбований
9294
раз

Цей вражаючий малюнок корабля вікінгів, і вони також відомі як Дра ...