ALT DE LA IMAGEN

Тигр

Тварини розмальовки

Тигр

Тигр

Тигр забарвлення сторінки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тигри є одним з найпопулярніших котячих у світі, і ви можете пофарбувати свій власний тигра з наш малюнок для розфарбовування. У ньому ми бачимо чорно-білі ілюстрації тигра з його характерною смугастої вовни. Тигри кольору шкіри, як правило, жовті, помаранчеві тони і навіть деякі види, які мають біле хутро, і цей вид відомий як білий тигр. Ця тварина перебуває сьогодні випускається тільки в Азії. Ви можете пофарбувати ваш улюблений колір малюнок, щоб створити новий вид, або фантастичний тварина з яскравими квітами, що вам подобається! Наукова назва тигрів пантери Тигр, і охоплює різні підвиди як Бенгалія, малайського або Індокитаю тигра.

Пофарбований Таймс:

Це фарбування сторінка була пофарбована 8126 раз в Інтернеті. Рейтинг 0 з Кращі розмальовки.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що художники думають один забарвлення сторінки. Це фарбування сторінка має рейтинг інших користувачів 6.

Оцінити це фото

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 32 думок користувачів

МАЛЮВАТИ
Пофарбований 8126 раз
Завантажити білий малюнок
Тигр
Розмальовка Сторінка Тигр

Тигр є видів тварин в даний час під загрозою зникнення. Основною загрозою для збереження цього виду є людина. Ці тварини їдять м\'ясо, і вони є найбільшими з сімейства котячих. Основні характеристики цих тварин є їх сильні кігті і гострі зуби. Вони має більшу міцність в їхніх щелепах є плоть своїх жертв. Більшість видів мають тигра помаранчевий пальто. Ці тварини дуже територіальні, і часто були документально підтверджених випадків, які прийшли, щоб нападати на людей через підприємство на їх територію. Хоча вони великі тварини, також досить швидко і мають великий гнучкості. Як тварини перебувають під загрозою зникнення, повинні бути збережені і збережені, щоб не втратити такі красиві види.

Фарба Давайте Тигр забарвлення сторінки Вам подобається Тварини розмальовки? Це картина Тигр до кольору або фарбою онлайн з браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, є абсолютно безпечною. Звідси ви можете фарба безкоштовно сторінки забарвлення Тигр на Тварини. Всі діти, як ремесла і заняття вдома, такі як Тигр розмальовки сторінку в Український і пов'язана з Тварини. Наш малюнок Тигр є одним з кращих малюнків і фотографій, щоб фарба з Тварини, що ви отримуєте, і ви можете поділитися ним з друзями та контактами в соціальних мережах. Ви можете роздрукувати чорно-білий малюнок Тигр запрошуємо вас спробувати, а потім колір його з кольоровими маркерами або вощеного папером, дізнатися про його і поділитися ним в коментарях, показати його своїм друзям. Це весело і освітньої діяльності для дітей, який допомагає їм розвивати рухові навички та координацію, весело проводячи час.

НАЗАД

Тварини більшості забарвлених сторінок

кішки
6
6 з 10 - 33 голосів
Пофарбований
9766
раз

Цей милий розмальовки сторінку об\'єднати різні породи кішок для д ...

дитину Тварини
6
6 з 10 - 49 голосів
Пофарбований
9291
раз

Удачи забарвлення цих тварин для дітей, дуже весело для дітей різн ...

циркові тварини
5
5 з 10 - 22 голосів
Пофарбований
9152
раз

Ці милі циркові тварини очікувати заповнені кольором з цим розмал ...